Екскурсия в місто Красноград на 8 березня .
8-го березня запрошуемо на екскурсию в місто Красноград , до музею, якому виповнилося 96 років! Оглянемо вишукану постійну колекцію і декілька винставок , серед яких привезена з музею Яворницького що присвячується жіночому старовинному і традиційному вбранню України .
В програмі заплановано відвідування справжньої молочної ферми зі спостереженням доїння , смачний обід з маленьким сюрпризом!
Красноградський краєзнавчий музей, в рамках сімейного благодійного марафону «Промінь надії», запрошує мешканців та гостей міста взяти участь у свяооті «Її величність - ЖІНКА».
В програмі: в в
09.00 - відкриття виставки декоративних кроликів, рослин - хижаків , тропічних метеликів .
10.00 - вперше в музеї - кавова екскурсія .
Запрошуємо зануритися у неповторний світ кави, де у всіх буде можливість почути розповідь про цей ароматний напій, поспостерігати за процесом його приготування та спробувати філіжанку духмяної кави.
10.40 – майстер-клас майстрині декоративно-прикладного мистецтва Людмили Даниленко по виготовленню топіаріїв та прикрас з кавових зерен.
11.00 - відкриття виставки світлин фото художниці Світлани Сироти «Крапля. Крапелька. Росинка».
12.00 – в рамках мистецького проекту "Традиційний український жіночий стрій ( костюм) відбудеться лекція-показ українського національного одягу та ексклюзивних експонатів виставки "Барви України».
Майя Ернст, колекціонерка та майстриня з реконструкції прикрас,
чиє захоплення традиційним одягом передавалось з покоління у покоління, покаже та розкаже про традиційний український жіночий одяг. Майя володіє колекцією українських костюмів. В основному, це жіночі святкові вбрання, що збереглись до наших днів. Датуються «експонати» кінцем XIX-початком XX століття та походять з регіонів: Нижнє та Середнє Подніпров’я, Полтавщина, Чернігівське Полісся, Східне Поділля Буковини та Гуцульщини.
На лекції відвідувачі дізнаються, де і який тип одягу носили в Україні; чим відрізняються і чим схожі; чому саме в тих чи інших регіонах використовували певний крій та матеріали. А також наживо можна буде побачити, як правильно та у якій послідовності вдягався кожен елемент одягу.
На виставці будуть представлені елементи костюмів традиційного українського одягу з приватної колекції Галини Скринник та з фондів Красноградського краєзнавчого музею.
Запрошуємо свіх бажаючих зануритися у приманливий світ української традиції.
Вартість - 650 грн.
До ціни включено:
-
проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту з екскурсійним супроводом з Харкова ,
-
вхідні квитки та екскурсії в історичному музеї та художній галареї, виставки , заходи.
-
майстер клас ,
-
комплексній обід (за потреби , для сімей з малечею є коригування вартості ) ,
-
час на катання на конях ,
-
час на огляд виставки-продажу авторських виробів .